Svadobné odznaky a magnetky

Nemáte vlastnú grafiku na potlač odznakov na svadbu?

Nevadí, pozrite našu galériu svadobných vzorov:

Dostupné rozmery: 25, 37, 50 alebo 75 mm. 

Dostupné druhy: odznaky so špendlíkom-zicherkou, magnetky, otvárače na fľaše, odznaky s plastovou sponou, zrkadielka.

Potlač: buď Vaša vlastná, alebo niektorý z našich vzorov (samozrejme s vlastnými textami, farbou písma atď.).

Zo zadnej strany odznaku môže byť: 

Vybrali ste si odznaky na svadbu? Pokojne nás kontaktujte :) .

Kontaktuje nás cez formulár nižšie a radi sa pozrieme aj na prípadné špecifické požiadavky.

S Podminkami ochrany osobných údajov sa môžete zoznámiť na tomto odkaze.

Prečo práve odznaky alebo magnetky na svadbu?

Pretože ide o krásne a originálne darčeky pre svadobných hostí, ktoré svadobčania len tak nezahodia a zostanú im navždy ako pekná pamiatka a spomienka na Váš veľký deň. Na rozdiel od rôznych čokoládok, flaštičiek z alkoholom, medovníkov alebo iných spotrebných darčekov, magnetky alebo odznaky sú večné a vždy budú pripomínať obdarovaným hosťom Váš svadobný deň, obrad a zábavu.

Taktiež, odznaky môžu byť použité ako originálna náhrada za pierka alebo na rozlíšenie svadobných hostí (časť pre hostí nevesty, časť pre hostí ženícha). Vhodných použití je mnoho.

Aká potlač môže byť na svadobných odznakoch?

Odznačiky na svadbu Vám vieme vyrobiť buď s Vašou vlastnou grafikou alebo môžete využiť niektorý z našich vzorov v galérií vyššie.

Pokiaľ sa rozhodnete využiť niektorí z našich vzorov, je možné zmeniť texty, druh písma, farbu písma a v niektorých prípadoch aj farbu pozadia. Výber je samozrejme na Vás, my sa budeme snažiť Vašim požiadavkám vyhovieť.

Aké sú dostupné druhy a veľkosti týchto svadobných darčekov?

Na výber máme viacero dostupných rozmerov. Aktuálne vyrábame tieto veľkosti: 25, 37, 50 alebo 75 mm. Veľkosť predstavuje priemer kruhového tvaru odznaku.

Zároveň, okrem veľkosti si môžete vybrať aj druh odznaku. Na prednej strane odznačiku sa vždy nachádza Vaša vlastná potlač. Na zadnej strane niečo iné, na základe čoho rozlišujeme druhy odznakov. Dostupné druhy: odznaky so špendlíkom (všetky veľkosti), magnetky (všetky veľkosti), zrkadielka (len 50 a 75 mm), otvárače na fľaše (len 50 mm), odznaky s plastovou sponou (len 50 a 75 mm).


Oznam

Dočasne sme museli zaviesť minimálny odber odznakov v jednej zákazke. Zákazky pod 40 ks odznakov žiaľ dočasne nemôžeme prijať. Ďakujeme za pochopenie.

Ukážky našej práce

Prečo výrobu od nás?

6 dôvodov, prečo využiť naše služby:

  1. Na tlač používame špeciálne fototlačiarne, v žiadnom prípade nepoužívame lacný laser. Ide nám o kvalitu, nie o šetrenie nákladov na tlač.
  2. Potlač je chránená jemnou plastovou vrstvou, ktorá ju chráni pred poškriabaním.
  3. Rýchle vyhotovenie. Zákazky bežne vyrobíme už od 24 hodín v závislosti od vyťaženosti.
  4. Zásielky doručujeme expresne po celej Slovenskej republike.
  5. Žiadne skryté poplatky za výrobu. Ceny v tabuľkách sú za komplet hotové odznaky, magnetky, zrkadielka a pod. Nezneužívame žiadne skryté poplatky za grafiku, čas a podobne.
  6. Dlhoročné skúsenosti – vyrobili sme už viac ako pol milióna odznakov.