Odznaky alebo magnetky ako darčeky pre klientov alebo zamestnancov

Rez.sk - výroba odznakov so špendlíkom Rez.sk - výroba magnetiek s vlastnou potlačuo

Asi to poznáte. Blíži sa koniec roka a teda prichádza aj čas, kedy rôzne firmy posielajú pozdravy, priania alebo aj darčeky svojim klientom, zákazníkom alebo zamestnancom.

Myslíme si, že najlepšie darčeky pre klientov, zákazníkov alebo zamestnancov by mali spĺňať niekoľko požiadaviek. Týmito požiadavkami sú:

1. mali byť trvácne;

2. mali by na prvý pohľad pripomenúť Vašu spoločnosť;

3. mali by vytvárať pozitívnu emóciu.

K bodu 1. (trvácnosť) – spotrebné a potravinové darčeky síce môžu potešiť, ale ich efekt vydrží len chvíľu. Následne dôjde k skaze, znehodnoteniu alebo spotrebe tohto darčeku a efekt sa stráca. Inými slovami, takto obdarovaný si po uplynutí určitého času už na Vás nemusí spomenúť. Minimálne z týchto dôvodu neodporúčame potravinové darčeky alebo iné spotrebné darčeky ako hlavný darček, ale maximálne ako doplnok k inému darčeku.

K bodu 2. (pripomenutie sa klientovi) – ideálny darček pre klienta, zákazníka alebo zamestnanca je taký, ktorý nielen adresáta poteší, ale zároveň aj obsahuje Vaše logo, značku alebo iný prvok, ktorý darček a pozitívnu emóciu z obdarovania spojí s Vašou spoločnosťou.

K bodu 3. (pozitívna emócia) – sme toho názoru, že najlepší efekt majú darčeky, ktoré okrem vyššie uvedených dvoch bodov spĺňajú aj ďalšiu požiadavku, a to vytvorenie pozitívnej emócie u adresáta. Bod 2. je preto osobitne dôležitý v spojení s pozitívnym ,,message”, ktorý je individuálny a záleží od Vášho adresáta. Je Váš zákazník milovník mačiek? Spojte Vaše logo v darčeku, ktorý obsahuje aj mačku. Je Váš klient športovec? Spojte Vaše logo alebo názov s pozitívnym prvkom z oblasti športu. Výber záleží vždy od cieľovej skupiny, ktorú určite poznáte najlepšie.

Ako ideálny darček pre klientov, zákazníkov alebo zamestnancov považujeme odznaky alebo magnetky.  Nie je to náhoda, keďže ich vyrábame :). Takéto odznaky alebo magnetky môžu obsahovať nielen Vaše logo, čo splní požiadavku zapamätateľnosti, ale aj nejaký osobný pozdrav, želanie, obrázok, fotku alebo akýkoľvek iný prvok grafiky, ktorý vytvorí asociáciu Vašej spoločnosti s pozitívnou emóciou alebo príležitosťou, ku ktorej odznaky alebo magnetky darujete.

Odznaky alebo magnetky môžu tvoriť pekný samostatný darček, ale môžu byť aj doplnkom k prianiu, pozdravu alebo prichystanému balíčku pre klientov, zákazníkov alebo zamestnancov.

Máte záujem o výrobu vlastných odznakov alebo magnetiek s Vašou originálnou potlačou? Neváhajte nás kontaktovať na e-mail odznaky@rez.sk, na telefónnom číslo 0951 014 806 alebo použite kontaktný formulár nižšie.

S Podminkami ochrany osobných údajov sa môžete zoznámiť na tomto odkaze.

Oznam

Pre vyťaženosť kapacít sme museli dočasne zaviesť minimálny odber odznakov v jednej zákazke. Zákazky pod 40 ks odznakov žiaľ dočasne nemôžeme prijať. Ďakujeme za pochopenie.

Ukážky našej práce

Prečo výrobu od nás?

6 dôvodov, prečo využiť naše služby:

  1. Na tlač používame špeciálne fototlačiarne, v žiadnom prípade nepoužívame lacný laser. Ide nám o kvalitu, nie o šetrenie nákladov na tlač.
  2. Potlač je chránená jemnou plastovou vrstvou, ktorá ju chráni pred poškriabaním.
  3. Rýchle vyhotovenie. Zákazky bežne vyrobíme už od 24 hodín v závislosti od vyťaženosti.
  4. Zásielky doručujeme expresne po celej Slovenskej republike.
  5. Žiadne skryté poplatky za výrobu. Ceny v tabuľkách sú za komplet hotové odznaky, magnetky, zrkadielka a pod. Nezneužívame žiadne skryté poplatky za grafiku, čas a podobne.
  6. Dlhoročné skúsenosti – vyrobili sme už viac ako pol milióna odznakov.