Potlač reklamných predmetov – reklamné odznaky

Rozmýšľate ako zvýšiť povedomie o Vašej firme? Zdajú sa Vám niektoré propagačné predmety už tuctové a otrepané? 

Niekedy sa naozaj môžu zdať obyčajné vizitky, perá s potlačou alebo rôzne potlačené tašky tuctové, pretože ich rozdáva skoro každá firma. Keďže cieľom každého reklamného predmetu je zvýšenie povedomia o značke alebo spoločnosti, robiť presne to isté, čo všetci konkurenti, nemusí priniesť požadované výsledky. Dôležité je v tomto smere odlíšiť sa od početnej konkurencie.

Odznaky alebo magnetky – netradičné reklamné predmety

Skúste preto našu potlač propagačných predmetov – kovových odznakov s rôznymi veľkosťami a druhmi. Výhodou kovových odznakov je, že potlačou môže byť takmer čokoľvek, od fotografie, akéhokoľvek obrázku alebo loga až po údaje, ktoré by ste si dali na vizitky.

Ďalšou výhodou takýchto reklamných predmetov s potlačou je ich cena. Pri výrobe reklamných odznakov sa cenovo vieme pohybovať v obdobných nákladoch, čo by ste dali za obyčajné vizitky. A keď k tomu pridáme, že zo zadnej strany odznaku môžete mať nielen špendlík/spínaciu sponku, ale aj magnetku, otvárač na fľaše, kozmetické zrkadielko alebo plastovú sponu. Vybrať preto nie je problém.

Rez.sk - výroba odznakov so špendlíkom

Máte záujem o potlač reklamných predmetov?

Budeme radi, keď nás kontaktujete a prejdeme s Vami všetky požiadavky a detaily. Náš cenník už máme zverejnený na stránke, čiže oboznámiť sa s nákladmi na výrobu môžete vopred. A pokiaľ si neviete spracovať vlastnú grafiku/potlač, taktiež nás kontaktujte a radi sa pozrieme na možnosti.

S Podminkami ochrany osobných údajov sa môžete zoznámiť na tomto odkaze.

Oznam

Dočasne sme museli zaviesť minimálny odber odznakov v jednej zákazke. Zákazky pod 40 ks odznakov žiaľ dočasne nemôžeme prijať. Ďakujeme za pochopenie.

Ukážky našej práce

Prečo výrobu od nás?

6 dôvodov, prečo využiť naše služby:

  1. Na tlač používame špeciálne fototlačiarne, v žiadnom prípade nepoužívame lacný laser. Ide nám o kvalitu, nie o šetrenie nákladov na tlač.
  2. Potlač je chránená jemnou plastovou vrstvou, ktorá ju chráni pred poškriabaním.
  3. Rýchle vyhotovenie. Zákazky bežne vyrobíme už od 24 hodín v závislosti od vyťaženosti.
  4. Zásielky doručujeme expresne po celej Slovenskej republike.
  5. Žiadne skryté poplatky za výrobu. Ceny v tabuľkách sú za komplet hotové odznaky, magnetky, zrkadielka a pod. Nezneužívame žiadne skryté poplatky za grafiku, čas a podobne.
  6. Dlhoročné skúsenosti – vyrobili sme už viac ako pol milióna odznakov.